0
Görünüm 2 4

Teslimat ve Kargo
 

 

Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

Verdiğiniz siparişleriniz 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Haftasonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir. Kargo şirketinden kaynaklı yaşanan sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir. 

Pazar ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz bir sonraki iş günü 18:00'a kadar teslim edilir.

İndirim dönemlerinde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

İndirim dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 3-5 iş günü arasında değişmektedir.

Haftasonu ve tatil günlerinde verdiğim siparişler ne zaman kargoya verilir?

Haftasonu ve tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden ilk 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Hangi kargo şirketi ile çalışmaktasınız?

Siparişleriniz "ARAS Kargo" ile ulaştırılacaktır.

Kargo işlemleri için ücret ödeyecek miyim?

Noitriko.com ’dan yapacağınız alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Kapıda Ödeme sistemini seçtiğiniz siparişlerinizde 19.95 tl olarak ücretlendirilmiştir.
Yurt dışından oluşturacağınız siparişlerinizde PTS KARGO ile , kargo ücreti AMERİKA ,AVUSTRALYA VE KANADA ülkeleri 120 TL ,diğer ülkelere 95 TL dir. Kargo teslim süresi 3-5 iş günüdür. YURT DIŞI GÖNDERİLERDE MÜŞTERİYE YANSIYACAK EXTRA KDV VE GÜMRÜK ÜCRETLERİNDEN NOİ SORUMLU DEĞİLDİR.

İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?

Anlaşmalı olduğumuz "ARAS Kargo"'yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

Siparişlerimin sevkiyat durumunu nereden takip edebilirim?

"Siparişlerim" sayfasından tüm siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Eğer üye değilseniz sipariş özetinizin olduğu sayfada sipariş sorgulama butonundan takibinizi yapabilirsiniz.

Siparişimi tamamladıktan sonra kargo bilgilerimi nasıl takip edeceğim?

"Siparişlerim" sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyip "Kargo Takip" linkine tıklayarak statüsünü görebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği anda tarafınıza e-mail ile bilgi geçilecektir. Eğer üye değilseniz sipariş özetinizin olduğu sayfada sipariş sorgulama - kargo takip butonundan takibinizi yapabilirsiniz.

Sipariş teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Satın alma işlemi sırasında tanımladığınız sipariş adresinizi değiştirmek için, siparişiniz tarfımızca kargoya verilmeden önce, info@noitriko.com'a sipariş numaranızla birlikte yeni adresinizi göndermeniz gerekmektedir.

Kargo teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur?

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz noitriko.com deposuna geri döner.

Siparişimdeki ürünler eksik geldi. Ne yapmalıyım?

Kargonuzu mutlaka kargo yetkilisinin yanında açmalı ve içindeki ürünlerin faturanız ile aynı olduğundan, paketinizin bozulmamış olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Eksik olduğunu farkettiğiniz kargonuzu bekletmeden firmamıza iade ediniz. İadenin kabul edilmesi ve siparişinizle eşleştirilebilmesi için www.noitriko.com'da “Siparişlerim” sekmesinde, ilgili ürünün karşısındaki iade butonna basarak iadenizi onaylayınız. Aksi takdirde iadeniz kabul edilmeyecektir.

Siparişimdeki ürün/ürünler yanlış geldi. Ne yapmalıyım?

Siparişini verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbiri ile aynı değilse ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunları için, ürünün elinize geçmesinden itibaren 14 gün içinde tarafımıza başvurabilirsiniz. Başvurunuzun ardından size verilen ‘kargo gönderi kodu’ ile ürününüzü hiçbir “kargo ücreti” ödemeden geri gönderebilirsiniz.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi. Ne yapmalıyım?

Her sipariş, faturasıyla birlikte kargoya verilir. Resmi faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde size ulaştırılır. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanız siparişinizle birlikte gelmediyse kargo yetkilisine fatura talebinizi tekrar iletin.Talep ettiğiniz halde size teslim edilmeyen faturalarınız için tutanak hazırlatın ve bu konuda bizi bilgilendirin. Böylece, en kısa zamanda faturanızın aslı ya da “aslı gibidir” kaşeli bir kopyasını adresinize gönderebiliriz.

Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

NOİ’den verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatıp bu konuda bizimle iletişime geçin.

BAKLAVA DESEN ÖNDEN DÜĞMELİ UZUN HIRKA
369,50 TL  295,60 TL
Alışverişe Devam Et